2020/1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavı yapılmıştı ve bekçilik sınav sonuçları için adaylar gözlerini Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi’ne çevirmişti. İstanbul’da olmak üzere 400 erkek Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılacağı bilgisi sonrasında başvuru işlemleri belirtilen tarihler aralığında alınmıştı. Peki sınav sonuçları açıklandı mı? Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIYOR?

Fiziki yeterlilik sınavında başarı elde eden adaylar Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesinden kendilerine duyurulacak yer ve zamanda sözlü sınav komisyonu tarafından sözlü sınava tabi tutulurlar. Öye yandan EGM PA ile bekçilik sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2020/1. Dönem gerçekleştirilen Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavı sonuçları 15 Şubat 2021’de adayların erişimine açılacak.

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI AÇIKLANMA TARİHİ BELLİ OLDU

Bekçilik sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu. 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği alımı sınav sonuçları 15 Şubat 2021’den itibaren https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr ya da http://odsgm.meb.gov.tr internet adreslerinden yayımlanacaktır.

İLİşKİLİ HABERLER AYM'den Çoklu Baro ve Bekçilik Kararı

AYM’den Çoklu Baro ve Bekçilik Kararı

Selde Tırın Altına Sürüklendi, Bekçiler İmdadına Koştu

Selde Tırın Altına Sürüklendi, Bekçiler İmdadına Koştu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here