DOLAR 32,8248 0.04%
EURO 35,2439 -0.18%
ALTIN 2.451,13-1,53
BITCOIN 21094001,24%
İstanbul
27°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

<strong>TOTAL İstasyonları, M Oil ve Milangaz, </strong>

TOTAL İstasyonları, M Oil ve Milangaz, 

Enerji sektörünün en önemli etkinliklerinden Petroleum İstanbul Fuarı 31 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında gerçekleşti. İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılış konuşmalarıyla başlayan fuarda, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK başta olmak üzere, enerjiyle ilgili 300’ün üzerinde özel sektör ve kamu kurumu bir araya geldi. OYAK Grubu Şirketleri bünyesinde yer alan TOTAL İstasyonları, M Oil ve Milangaz, stant alanlarında ziyaretçilerini ağırladı. Marka temsilcileri, ziyaretçilere en son teknolojileri, yeni ürünleri ve istasyonlarda sundukları hizmetleri anlattı.

ABONE OL
Nisan 6, 2022 07:00
<strong>TOTAL İstasyonları, M Oil ve Milangaz, </strong>
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Petroleum İstanbul 2022 Fuarı’nda

Fuarın ilk gününde, TOTAL İstasyonları’nın ana sponsoru olduğu A Milli Basketbol Kadın ve Erkek Takımı oyuncularının imzaladığı yaklaşık 300 adet forma ziyaretçilere hediye edildi. Ayrıca fuarda ziyaretçilere özel tasarlanan üç boyutlu gerçeklik standı da yer aldı. VR gözlüklerle üç boyutlu bir basketbol sahasının içine giren katılımcılar, bu sanal alanda attıkları basket sayısı kadar puan topladılar. Hedef puanlara ulaşan ve keyifli vakit geçiren katılımcılara Club TOTAL üyeliği yapıldı ve hediye puanlar verildi.

Bonjour Market, Gloria Jeans, Bi’Güzel Lezzetler konseptlerini standına bire bir taşıyarak, ziyaretçilerine gerçek bir istasyon deneyimi yaşatan TOTAL İstasyonları, misafirlerini M Oil ve Milangaz markaları ile birlikte “Anadolu’dan Enerji Veren Lezzetler” konseptiyle yedi bölgeye özel sıcak, soğuk aperatifler ve içeceklerden oluşan bir menü ile ağırladı.

Fuarda, yenilen yapısı ve genç, dinamik, çevreci marka kimliği ile yer alan Milangaz, otogaz segmentinde yeni istasyon kurumsal kimliğini ön plana çıkarırken, tüpgaz ve dökmegaz segmentlerinde tüketici ihtiyaçlarına yönelik inovatif enerji çözümlerini sergiledi.

“Fuarda tüm paydaşlarla sektöre yön veriyoruz” 

Fuarın enerji sektörüne yön verdiğini belirten OYAK Enerji Sektörü Grup Başkanı Yüksel Yılmaz, “Petroleum Fuarı’na TOTAL İstasyonları, M Oil ve Milangaz markalarımızla katılarak ziyaretçilerimizle buluştuk. Sektörel anlamda dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan ve örnek teşkil eden bu fuarda, tüm paydaşlarımızla bir araya gelerek yeni teknolojileri, gelişmeleri ve dönüşümleri değerlendirme imkânı bulduk. Karbon ayak izinin sıfıra indirilmesi hedeflenen sektörümüzde, elektrikli ve alternatif yakıtlı yeni teknolojilerden, yenilenebilir enerji kaynaklarını sürdürülebilir hale getirmeye kadar neler yapılabileceği üzerine bilgi ve deneyimlerimizi paylaştık. Petroleum Fuarı aynı zamanda yeni yol haritalarının çıkarıldığı bir platform olma özelliği de taşıyor. Kamu ve özel sektörün değerli temsilcileriyle sektörümüzün geleceğini değerlendirdiğimiz bu platformda, aynı çatı altında bir araya gelmiş olmaktan memnuniyet duyuyorum.” dedi.

“TOTAL İstasyonları olarak, Türkiye’deki 30’uncu yılımızda önemli bir dönüşümün eşiğinde olmanın heyecanını yaşıyoruz”

Fuarın yeni çözümler geliştirilmesi ve üst düzey iş birliği kurmaya olanak tanıması nedeniyle sektörde önemli bir yere sahip olduğunu belirten Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. Genel Müdürü Tolga Işıltan “Güzel Enerji Akaryakıt olarak, fuarda TOTAL ve M Oil markalarımızla yer aldık ve ülkemizin dört bir yanından ziyaretçilerimizi, iş ortaklarımızı ağırladık. Bu yıl fuar bizim için ayrı bir anlam taşıyor, TOTAL’in Türkiye’deki 30’uncu yılını kutluyoruz. Ülkemizde 30 yıldır hizmet veren markamız ayrıca bu yıl önemli bir dönüşüm yaşıyor. Bu dönüşümle birlikte yeni dönemde, akaryakıtın yanı sıra bio-yakıt, sürdürülebilir enerji kaynakları, hidrojen ve elektrik enerjisi de dahil olmak üzere çağın ihtiyaçlarını gözeten, kapsayıcı ve çok katmanlı hizmetler sunmaya başlıyoruz. Önümüzdeki günlerde, bu doğrultuda güvenli, güvenilir, temiz ve uygun maliyetli enerjiye erişim için yeni nesil çalışmalara imza atacağız. Dünyamıza, ülkemize ve çevremize katkı sağlayacak kararlı adımlarla ilerleyeceğiz.” dedi.

Milangaz, yenilenen logosu ve kurumsal kimliği ile ziyaretçileriyle buluştu. 

Geçtiğimiz aylarda genç, dinamik ve tüketiciye daha yakın bir marka olma yolunda logosunu ve kurumsal kimliğini yenileyen Milangaz da fuardaki yerini aldı. Enerji sektörünün en önemli etkinliklerden biri olan Petroleum İstanbul’da yer almaktan duydukları mutluluğu dile getiren Milangaz Genel Müdürü Armanç Ekinci “Yenilenen yapımız, yeni logomuz ve “Milangaz yanında, her şey yolunda!” mottomuzla 2022 yılına çok daha enerjik ve kararlı adımlarla başladık. Geçtiğimiz sene yeni yönetim anlayışımızla Milangaz olarak sektöre güçlü bir giriş yapmıştık. Bu sene bir yandan operasyonel iyileştirmelere devam ederken bir yandan da müşteri ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve güvenilir enerji çözümleri üretmek için hedefler koyduk. En mobil enerji kaynaklarından verimli ve çevreci enerji çözümü olan tüplü ve dökme LPG segmentinde yeni kullanım alanları yaratıp öncü şirket olmayı planlıyoruz.  Müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda güvenilir, hızlı ve rekabetçi ürünler geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

İlki 1997 yılında gerçekleştirilen, Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı Petroleum 2022, bu yıl 15’inci kez düzenleniyor. Fuar, aynı zamanda ulusal, bölgesel ve uluslararası enerji şirketleri için önemli bir iş birliği platformu olma özelliği taşıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.